Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Затриманих активістів вивезли до Ростова – Денісова

1 / 04 / 2019

На своїй фейсбук-сторінці українська Уповноважена з прав людини Людмила Денісова сповістила про те, що 23 затриманих кримських активіста перебувають у двох слідчих ізоляторах у Ростові-на-Дону та трьох – у передмісті Ростова. Досі адвокат Еміль Курбедінов висловлював припущення про їхнє можливе перебування там. Про місце перебування останнього затриманого – Едема Яячікова, – досі невідомо.

 

27 березня у Криму відбулися масові обшуки в помешканнях кримських татар, після яких 23 затриманим активістам «Кримської солідарності» було обрано запобіжний захід у вигляді арешту до 15 травня.

Активіста Едема Яячікова, який був оголошений у розшук після обшуків, російські силовики затримали 29 березня. Напередодні його дружина подала заяву про викрадення чоловіка.

Ремзі Бекірова, Різу Ізетова, Руслана Сулейманова, Фаріда Базарова і Шабана Умерова звинувачують за ч. 1 ст. 205.5 КК РФ (організація діяльності терористичної групи). Іншим затриманим інкримінують ч. 2 ст. 205.5 КК РФ (участь в діяльності терористичної організації).

 

 

Вибір редакції

Ще Новини