Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Затримання кримських перебіжчиків на Чонгарі посприяло зустрічі омбудсменів

28 / 12 / 2016

Затримання колишніх кримських військовослужбовців, які зрадили присязі, допомогло в організації зустрічі омбудсменів Росії та України. Про це заявив представник українського омбудсмена Михайло Чаплига в ефірі Радіо Крим.Реаліі.

“Затримання цих двох товаришів на адмінкордоні з Кримом, які зараз знаходяться в Миколаївському СІЗО, напевно і стало тією точкою, яка дозволила реалізувати перший спільний візит двох омбудсменів, починаючи з Сімферополя ми продовжили його в Миколаєві … Коли з’явилася інформація про те, що Тетяна Москалькова хотіла б відвідати в Миколаївському СІЗО цих двох товаришів, ми відразу виступили з пропозицією, а чому б не повернутися до вихідної точки з якої ми почали”, — сказав він.

Нагадаємо, колишні українські військовослужбовці Максим Одинцов і Олександр Баранов були затримані СБУ на адміністративному кордоні в листопаді 2016 року. Центральний районний суд Миколаєва заарештував затриманих на два місяці за підозрою в дезертирстві.

У понеділок, 26 грудня, омбудсмен України Валерія Лутковська та її російська колега Тетяна Москалькова провели спільну зустріч з ув’язненими Сімферопольського СІЗО.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини