Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Засуджених кримчан зможуть вивозити на примусові роботи в Ставропольський край

23 / 12 / 2016

Російські суди зможуть відправляти кримчан на примусові роботи, повідомляється на сайті міського “суду” Севастополя.

Поправки в російський Кримінальний Кодекс, які вводять примусові роботи, почнуть діяти з 1 січня 2017 року. Новий вид покарання може використовуватися замість позбавлення волі, якщо строк покарання не перевищує 5 років і за злочини невеликої або середньої тяжкості, а також за тяжкі злочини, вчинені вперше.

У Росії є всього 4 спеціальні центри для відбування примусових робіт, і найближчий до Криму розташований в Ставропольському краї. Отже, за російським законодавством засуджених кримчан будуть вивозити на територію РФ для відбування покарання.

Експерти Кримської правозахисної групи в своїй заяві повідомили, що це є грубим порушенням Женевської конвенції.

“Забороняються по яким би то не було мотивів викрадення, а також депортації заступництвом осіб з окупованої території на територію окуповує, або на територію будь-якої іншої держави незалежно від того, окуповані вони чи ні. Це означає, що російська влада не мають права переміщати жителів Криму проти їх волі на територію Росії”, — повідомили експерти.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини