Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Засідання суду у справі Меджлісу продовжать завтра

7 / 04 / 2016

У засіданні підконтрольного Росії “Верховного суду Криму” за позовом про заборону діяльності Меджлісу кримських татар на півострові оголошено перерву до п’ятниці, 8 квітня. Засідання розпочнеться о 9.30, повідомляють “Крим.Реаліі”.

Сьогодні, 7 квітня на засіданні суду виступили позивач, відповідач і залучені сторони — представники кримського Мін’юсту і адвокат місцевого Держкомнацу.

Адвокат Джеміль Темиш, що представляє Меджліс, не виключає, що суд винесе рішення у справі вже завтра.

Процес ініціювала підконтрольний Росії “прокурор Криму” Наталія Поклонська. Керівники Меджлісу прогнозують, що, швидше за все, суд задовольнить вимоги “прокуратури”.

Останній раз суд збирався у даній справі 17 березня. Велику частину засідання позивач і відповідач висловлювали свою позицію за пред’явленим адміністративним позовом.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з діями російської влади, спрямованими на заборону діяльності Меджлісу. В ООН закликали Російську Федерацію не допустити закриття Меджлісу кримськотатарського народу в Криму, а Євросоюз висловив стурбованість стосовно цього факту.

Вибір редакції

Ще Новини