Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошуємо в Карпати на стратегічну зустріч громадських організацій

14 / 09 / 2016

Мета заходу: презентація кращих практик, обмін досвідом, знайомство та налагодження співпраці між НГО, що працюють з ВПО, складання мапи НГО, спільне пропрацювання гострих актуальних тем і потреб.

На зустріч запрошуються: ініціативні групи, волонтерські та громадські організації, благодійні фонди, представники органів місцевого самоврядування, що безпосередньо працюють з  переселенцями в Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Львівській та Волинській областях.

Місце проведення: Хата-Майстерня, семінарський дім у Карпатах (с. Бабин Івано-Франківської області). На вас чекають неймовірні гірські краєвиди, зоряні ночі та натхненний простір, який створювався як ідеальне місце для комунікацій, навчання та співпраці.

Програма заходу включає:
– презентацію цікавих практик.
– зустрічі з унікальними гостями.
– обговорення актуальних тем, потреб та викликів.
– спільний пошук відповідей для їх вирішення.
– мапування громадського сектору.
– тренінгову частину: ефективну комунікацію з владою та громадськістю.

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму.
Останній день подачі заявки на участь 17 вересня 2016 року (включно). Відповідь про участь ви отримуєте 19 вересня 2016 року.

Організатори забезпечують харчування, проживання та проїзд учасників зустрічі (до 300 грн), а також організовують трансфер до семінарського дому у Карпатах.

У разі виникнення питань звертайтесь за телефоном (099) 04-58-198, Олеся Архіпова –  координатор чи листом на e-mail:  d.o.m.48.24@gmail.com.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини