Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошуємо переселенців на тренінг «Як бути зі стресом у повсякденному житті?»

25 / 09 / 2015

Метод ненасильницького спілкування (ННС) заснований на навичках спілкування, що підсилюють здатність залишатися в позитивному стані у складних умовах. В основі методу лежить підхід професора Карла Роджерса, що отримав назву «підтримуючі відносини». Цей підхід розвивався також психотерапевтом Маршалом Розенбергом в контексті методу «Мова ненасильницького спілкування». Основне завдання практики – навчитись працювати зі власним стресовим станом, а також зі стресом інших людей.

Протягом тренінгу учасники дізнаються:

  • як працювати зі стресом;
  • як застосовувати ННС у роботі зі стресом;
  • що таке «ненасильницьке спілкування» і як побудувати відносини, що грунтуються на емпатії (співпереживанні).

Тренер

Верена Єгер – міжнародний сертифікований тренер та експерт із ненасильницького спілкування (Швейцарія). Верена має успішний досвід роботи тренером з ненасильницького спілкування в Швейцарії, Афганістані, на Балканах та інших країнах. Володіє практичними навиками медіації (посередництва) у конфліктах. Верена Єгер – один із міжнародних тренерів, які співпрацюють з «Простором Гідності» у сфері проведення тренінгів з ННС в Україні. Додаткову інформацію шукайте тут.

Очікуваний результат

До кінця занять в учасників сформується чітке уявлення про різницю між мовою насильства і мовою співчуття, наслідки обох стилів спілкування. Учасники зможуть  використовувати новий підхід у спілкуванні, вільно обирати й «переключатись» між стилями спілкування. Учасники зможуть застосовувати підхід ННС у стосунках у родині, школі, організаціях, у будь-яких суперечках і конфліктах для побудови ефективних відносин. Учасники вмітимуть по-новому проявляти себе і чути інших.

Чекаємо на Вас 24 вересня о 15:00 в клубі «Наш формат» за адресою: пр. Чеслава Бєлінського, 5 (ст.м. Університет). Тривалість тренінгу – 4 години.

Реєстрація обов’язкова

На заході працюватиме перекладач. 

Зустріч організовано громадською ініціативою «КримSOS» у партнерстві з Українським центром ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» і Ресурсним Центром для вимушених переселенців.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини