Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошуємо на екскурсію «Козелець-Батурин»

21 / 10 / 2015
Вас чекає повний вражень день! Ви пройдете стежками Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», відкриєте для себе розкіш палацу Розумовського, археологічного музею, силу козацької цитаделі, будинки генерального судді Кочубея й однойменного парку, а також собор Різдва Богородиці в Козельці та Воскресенської церкви. Усі ці пам’ятки очікують Вас, щоб розповісти свою історію.

Чому саме Козелець та Батурин? Тому що ці стародавні унікальні місця повні героїчних історій, вартих того, аби їх знали та переказували зі століття в століття.

 

Козелець заснували в XV столітті, але розквіту він досяг при Гетьманщині. Чого тільки вартий культовий собор Різдва Богородиці з виготовленим в Італії 27-метровим п’ятиярусним іконостасом. Уявіть собі, що масштаб і краса архітектури цього собору не знають рівних серед культових споруд XVIII ст.!


Батурин було засновано в 1575 році як столицю автономної Лівобережної України і гетьманську резиденцію. Сьогодні він відомий як відроджена нині столиця трьох українських гетьманів.
 

Важливо:
  • організатори надають для переселенців безкоштовний проїзд і екскурсійний супровід;
  • вхідні квитки в парки й обід оплачуються туристами самостійно;
  • учасників просимо надати копію довідки переселенця;
  • кількість місць обмежена! Поспішіть зареєструватися, так як на екскурсію учасники відбираються в порядку живої черги.

Усіх охочих просимо зареєструватися за посиланням.

Ті, хто зареєструються першими, за 2 дні до поїздки отримають інформаційний лист про тур, де будуть вказані час і місце збору, графік туру і інша уточнююча інформація.

Хочемо нагадати, що триває прийом заявок на Програму малих грантів на реалізацію соціальних ініціатив від переселенців. Якщо у Вас є ідеї про те, як урізноманітнити дозвілля, організувати культурні чи освітні проекти, вирішити соціальні проблеми міста та інші – заповніть заявку і отримаєте грант на реалізацію своєї ідеї!

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини