Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запорізький суд виправдав екс-спікера Криму Анатолія Гриценка у старій справі

16 / 11 / 2015

Апеляційний суд Запорізької області виніс рішення у справі екс-спікера кримського парламенту Анатолія Гриценка. Колегія суддів закрила кримінальну справу стосовно чиновника у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Про це на сторінках видання «Кримська правда» повідомив екс-заступник Гриценко Михайло Бахарєв.

«26 жовтня цього року Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Запорізької області апеляцію задовольнила, вирок щодо А. П. Гриценко скасувала, справу у зв’язку з відсутністю складів злочинів припинила, судові витрати віднесла за рахунок держави», – написав Бахарєв.

Нагадаємо, Гриценко був арештований у 2011 році. Незабаром він був переведений з Сімферопольського у Запорізький слідчий ізолятор. Тоді Запорізький суд звільнив чиновника від відбування покарання з випробувальним терміном у два роки. До того часу Гриценко провів за гратами 14 місяців.

Екс-спікер кримського парламенту був звинувачений у протиправному припиненні військовому радгоспу «Азовський» права користування земельною ділянкою площею майже 5 га, збиток в цьому випадку склав понад 24,6 млн грн.

Також колишньому голові кримського парламенту було пред’явлено звинувачення в перевищенні посадових повноважень при виділенні земель комерційному підприємству, що спричинило несплату втрат лісогосподарського виробництва в розмірі майже 370 тис. грн.

Крім того, чиновник звинувачувався у порушенні встановленого порядку виплати матеріальної допомоги на загальну суму 46 тис. грн.

Сам Гриценко неодноразово заявляв, що справа проти нього сфальсифікована, а із звинуваченнями у свою адресу він не згоден.

Пізніше стаття, за якою засудили Гриценка, була декриміналізована.

Після анексії Криму Анатолій Гриценко намагався балотуватися в «Держраду Криму» від партії «Справедлива Росія», проте був знятий з виборів за рішенням «Апеляційного суду» Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини