Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Закінчено досудове розслідування щодо двох пособників окупації Криму

29 / 09 / 2016

Генеральна прокуратура України закінчила спеціальне досудове розслідування стосовно колишнього голови Генічеської райдержадміністрації та екс-командира «Беркута» в Севастополі, повідомляє прес-служба ГПУ.

Йдеться про Сейтумера Німетуллаєва і Сергія Колбіна. Вони звинувачуються у пособництві “посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”.

Слідство встановило, що екс-голова Генічеської РДА і екс-командир “Беркута” зробили антиконституційні дії, “спрямовані на визначення статусу території Автономної Республіки Крим та Севастополя як суб’єкта Російської Федерації”.

Німетуллаєв підозрюється у скоєнні злочину ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України), Колбін — передбаченого ст. 110 ч. 3 (посягання на територіальну цілісність, що спричинило загибель людей), ст. 365 ч. 3 (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Прокуратура Херсонської області направила обвинувальні акти до апеляційного суду Києва, який визначить підсудність по одному з київських районних судів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини