Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Захист надав докази, що Семена не закликав до порушення цілісності РФ

16 / 06 / 2017

14 червня на засіданні підконтрольного Росії залізничного районного суду у справі українського журналіста Миколи Семени захист представив частину доказів, зокрема зачитав висновок експертизи російського професора Михайла Сави. Про це повідомляє Крим.Реалії.

У висновку зазначено, що висловлювання Миколи Семени в його статті є думкою і не можуть розцінюватися як заклики до порушення територіальної цілісності РФ, оскільки Крим не входить до складу Росії з точки зору міжнародного права.

«Ми наполягли на тимчасовій зміні порядку зміни доказів, і прокурор змушений був з цим погодиться. Ми скористалися цим шансом і оголосили з матеріалів справи ряд документів, зокрема висновок політолога, професора Михайла Сави в повному обсязі. Йому ставилися адвокатським запитом питання, які стосуються принципу територіальної цілісності і того, чи могли публічні висловлювання в рамках дискусії в ЗМІ сприяти порушенню територіальної цілісності [РФ]», – розповів адвокат Андрій Сабінін в коментарі Крим.Реалії.

Микола Семена додав, що звинувачення на його адресу є безпідставними, оскільки Крим не є частиною РФ з точки зору міжнародного права.

Наступне засідання у «справі Семени» призначене на 21 червня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини