Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Захист Балуха на 15 сторінках перерахував порушення допущені слідством

7 / 04 / 2017

Сьогодні, 7 квітня, в Роздольненському районному суді Криму в ході чергового судового засідання по справі українського активіста Володимира Балуха захисту відмовили в задоволенні клопотання про повернення справи прокурору у зв’язку з численними помилками допущеними в ході слідства. Про це QirimInfo повідомив адвокат Дмитро Дінзе.

Як повідомляє Кримська правозахисна група, сьогодні допитували свідка П’янковского, який був понятим під час обшуку в будинку у Володимира Балуха.

«П’янковскій заявив, що він не перебував в приміщенні, коли там були виявлені патрони. Так само він дав суперечливі свідчення щодо прапора розташованого над будинком, стверджуючи, що там був не український, а “бендерівський” прапор, і щодо поведінки підсудного. За словами свідка той під час обшуку вільно переміщався по дому, в той час як вже встановлено, що Балуха не випускали з кімнати», – повідомляють правозахисники.

Після показань свідка адвокат заявив клопотання, в якому перерахував помилки допущені слідством, зажадавши направити справу на дослідування, а Балуха звільнити з під варти. Після наради суд відмовив у задоволенні клопотання захисту.

Нагадаємо, відомий російський адвокат Дмитро Дінзе приступив до захисту українського активіста Володимира Балуха.

У лютому російський правозахисний центр «Меморіал» визнав затриманого кримського активіста Володимира Балуха політв’язням і закликав негайно його звільнити.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини