Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЄСПЛ розгляне факти порушення прав людини Росією у окупованому Криму

1 / 06 / 2017

Європейський суд по правах людини офіційно взяв до розгляду позов України проти Росії щодо порушення прав людини в анексованому Криму. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на міністра юстиції Павла Петренка.

«Європейський суд по правах людини офіційно підтвердив прийняття нашої правової позиції по першій справі «Україна проти Росії» – по фактах незаконного порушення прав людини в Криму», – заявив голова Мін’юсту на прес-конференції.

Міністр повідомив, що 27 березня було направлено «величезний пакет документів», де українська сторона спростовує всі позиції Росії.

«Ми очікуємо від Європейського суду затвердження певного процесуального графіка розгляду першої справи, яка зараз є найбільш динамічною, і всіх наступних справ», – сказав Петренко.

Міністр зазначив, що для Європейського суду це так само нова практика, бо такихвеликих за обсягом і безпрецедентних за змістом доказів справ Європейських суд не слухав.

«Чи ця справа буде розглядатися повністю у Страсбурзі, чи, можливо, допит свідків, – яких лише у першій справі ми допитали близько 50-ти людей, – буде відбуватися якимось чином у Києві на виїзних засіданнях. Порядок слухання тих доказів, які ми подали і подасть інша сторона – я так думаю, що вони подадуть знову набір казок», – уточнив міністр.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини