Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЄС на рік продовжив санкції проти окупованого Росією Криму

19 / 06 / 2017

Сьогодні, 19 червня, Рада Європейського союзу ухвалила рішення про продовження санкцій, введених проти окупованого Росією Криму, до 28 червня 2018 року.

Інформація про продовження санкцій була опублікована на сайті Ради Європи.

«Ці заходи застосовуються осіб з ЄС і компаній, які базуються в ЄС. Вони обмежені територією Криму і Севастополя», – йдеться в повідомленні.

Санкції включають заборону на:

– Імпорт продукції з Криму або Севастополя в ЄС;

– Інвестиції в Крим або Севастополь, що означає, що ні європейці, ні європейські компанії не можуть купувати нерухомість або об’єкти в Криму, фінансувати кримські компанії або надавати послуги, пов’язані з поставкою;

– Туристичні послуги в Криму або Севастополі, зокрема, європейські круїзні судна не можуть заходити в порти на Кримському півострові, за винятком надзвичайної ситуації;

– Експорт певних товарів і технологій в кримські компанії або для використання в Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах і пов’язаних з розвідкою, розвідкою і видобутком нафти, газу і мінеральних ресурсів. Заборонено надавати технічну допомогу, посередницькі, будівельні або інженерні послуги, пов’язані з інфраструктурою в цих секторах.

Нагадаємо, представники обох партій американського сенату домовилися про нові санкції проти Росії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини