Ви знаходитесь:

Американські сенатори готують нові санкції проти Росії

Червень 13, 2017 11:59 0 1478 QirimInfo
Санкції будуть стосуватися осіб, що порушують права людини.

Представники обох партій американського сенату домовилися про нові санкції проти Росії. Про це повідомляє NBC News.

Видання повідомляє, що санкції підготовлені у відповідь на дії РФ в Сирії, в Криму, а також у відповідь на російське втручання в американські вибори 2016 року і стосуватимуться осіб, які порушують права людини, постачають зброю режиму Башара Асада, а також беруть участь в російській оборонній і розвідувальної діяльності.

Президент США Дональд Трамп вказав, що він скептично ставиться до додаткових санкцій проти Росії і не визнає, що Кремль міг вплинути на результати виборів 2016 року.

Нові санкції розглядаються у вигляді поправки до законопроекту з санкцій щодо Ірану. У документі є положення, що не дозволяє Дональду Трампу скасувати або послабити вжиті заходи без схвалення конгресу.

Лідери демократів в конгресі заявили, що підтримають іранський законопроект про санкції тільки в тому випадку, якщо в нього будуть включені жорсткі санкції щодо РФ.

«Було б трохи дивно приймати санкції, які ми повинні впровадити проти нації, яка вказує на деяку загрозу в регіоні, але (не) санкції відносно нації, яка, за даними всіх наших розвідслужб відкрито атакувала американські вибори», – розповів сенатор демократ Тім Кейн.

Нагдаємо, посли Євросоюзу 6 червня вирішили продовжити санкції щодо Криму ще на рік.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів