Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЄП прийняв резолюцію із вимогою звільнити українських в’язнів у Росії і Криму

16 / 03 / 2017

Європейський парламент ухвалив резолюцію і закликав Росію звільнити громадян України, яких незаконно утримують на території  РФ та на окупованих територіях України.

Про це йдеться у повідомленні Європарламенту.

«Європейський парламент знову заявляє про своє засудження незаконної анексії Кримського півострова і міста Севастополя Росією. Він висловлює жаль з приводу порушень свободи слова, утиску прав медіа, примусового введення російського громадянства і дискримінаційної політики, впровадженою так званою владою, зокрема, проти кримськотатарської меншини», – йдеться у повідомленні.

У тексті резолюції говориться про те, що Росія має припинити видавати всім мешканцям Криму російські паспорти і негайно зупинити практику переслідувань, зникнень, тортур і систематичному залякуванню місцевих жителів, які виступають проти анексії Криму.

«Євродепутати підтвердити свій заклик до негайного скасування рішення так званого Верховного суду Криму від 26 квітня 2016 року про заборону Меджлісу. ЄП наголошує, що Меджліс – це законний і визнаний представницький орган кримських татар, корінного народу півострова, чиї “права були серйозно порушені”», – говориться в тексті резолюції.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини