Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Як РФ незаконно проводить вибори в Криму та як має реагувати на це Україна і світ, — інфографіка

17 / 09 / 2021

З 17 по 19 вересня в РФ проходять вибори до Держдуми Росії восьмого скликання. Голосування відбувається також і на території тимчасово окупованих АР Крим та м. Севастополь, що є кричущим порушенням українського законодавства та міжнародного права.

Влада РФ незаконно створила в Криму 4 мажоритарні виборчі округи, в яких 34 кандидата претендують на депутатські крісла. Крім того, 83 кандидати незаконно представляють окупований Крим у федеральному списку 14 російських партій.

Проведенням виборів у Криму Російська влада хоче легітимізувати окупацію Криму та інтегрувати громадян України, що проживають на півострові, до російської політичної системи.

Команда КримSOS підготувала спеціальну інфографіку, яка містить детальну інформацію про незаконні вибори та про те, якою має бути реакція України та світової спільноти на це порушення міжнародних законів.

Нагадуємо, що КримSOS, спільно з іншими громадськими організаціями, оприлюднила заяву щодо незаконного проведення російських виборів в окупованому Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Інфографіка