Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

XVIII АКЦІЯ WHERE IS ERVIN: “Не святкові подарунки Путіну”

27 / 12 / 2017

Правозахисники, активісти та журналісти відправлять великий пакунок звітів про порушення прав людини в анексованому Криму в Кремлівські кабінети в Російській Федерації. Акція проходить в рамках кампанії “Find and Free”.  Новорічна акція проходитиме біля будівлі “Укрпошти”. 

Адреса проведення заходу: Київ, вул.Хрещатик, 22. 

Обов’язкова акредетація для бажаючих знімати в приміщенні “Укрпошти”.

У новорічну ніч кожен чекає на подарунки та привітання. Але в Криму, сім’ї політичних в’язнів, рідні безвісти зниклих чекають на повернення своїх батьків, синів та братів додому. Акція “Не святкові подарунки Путіну” – це нагадування верхівці влади Російської Федерації про жахливі порушення прав людини в анексованому Криму. 

“Щомісяця ми проводимо акцію під посольством Росії. Цього разу, ми вирішили перенести акцію і проводимо її у приміщенні Укрпошти. Хочемо відправити “подарунки” до адміністрації Путіна у Москві. Окупаційна влада в Криму щодна дарує такі собі “дарунки” у вигляді обшуків, арештів, штрафів, зникнень кримчанам. Ми вирішили подарувати Путіну і всім його приспішникам звіти, де ми зібрали інформацію про всі злочини, які вони вчиняють в Криму.” – коментує Голова правління КримСОС Таміла Ташева.

Ми запрошуємо усіх бажаючих відправити разом з нами “подарунок” до Москви!

Контакти:  093 004 28 51

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини