Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Вимагаю відновлення прав Олега Приходько – допустити до нього священика»: омбудсмен України звернулася до своєї колеги в РФ

8 / 01 / 2020

«Вимагаю відновлення прав Олега Приходько, а саме – допустити до громадянина України священика.

Права незаконно затриманого кримського активіста Олега Приходько, який міститься в «ФКУ СІЗО 1 УФСІН Росії по Республіці Крим і м Севастополю» – в черговий раз порушено.

Нашим співгромадянином подано два клопотання до адміністрації пенітенціарної установи про допуск до нього священика, але відповіді так і не було отримано.

Це є прямим порушенням права ув’язненого щодо доступу до кваліфікованих представників будь-якої конфесії, яке закріплено в пунктах 41, 42 Мінімальних стандартних правил поводження з ув’язненими від 30.08.1955, схвалених Економічною і соціальною радою ООН.

Звертаюся до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової для вживання невідкладних заходів та відновлення прав Олега Приходько!

Олег Приходько був затриманий російськими силовиками 9 жовтня 2019 і заарештований підконтрольним РФ «Київським районним судом» та залишається в слідчому ізоляторі до 10 лютого 2020 року», – написала Денисова на своїй сторінці у Facebook.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини