Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Викрадення Ервіна Ібрагімова буде розглядатися на сесії робочої групи Ради ООН з прав людини

8 / 11 / 2016

Робоча група з насильницьких або недобровільних зникнень Ради ООН з прав людини розглядатиме викрадення Ервіна Ібрагімова на 111-ї сесії в Сеулі в лютому 2017 року. Про це повідомляється у відповіді Робочої групи на звернення громадської організації КримSOS.

Звернення до Робочої групи українськими правозахисниками було направлено відразу після викрадення Ібрагімова. У відповіді на звернення зазначається, що ще 3 червня Група відправила запит в РФ про цю справу і повідомить українських правозахисників у разі його отримання. Також у міжнародній організації просять надати будь-яку інформацію, здатну допомогти встановити долю й поточне місцезнаходження Ібрагімова.

 
 

Нагадаємо, член виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов був викрадений ввечері 24 травня в Бахчисараї. Пізніше стало доступним відео з камер зовнішнього спостереження. На ньому зафіксовано, як кілька невідомих осіб, імовірно в формі російської ДПС, насильно саджають Ібрагімова в мікроавтобус.

Робоча група з насильницьких або недобровільних зникнень є механізмом в рамках Програми Організації Об’єднаних Націй з прав людини, створеним для розгляду випадків особливо серйозних за своїм характером конкретних порушень прав людини, що мають місце в усьому світі. Група отримує та розглядає повідомлення про зникнення людей, надані родичами зниклих осіб або правозахисними організаціями. Надалі Робоча група направляє інформацію про окремі випадки відповідним урядам з проханням провести розслідування й інформувати Робочу групу про його результати.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини