Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Видачу дозволу іноземцям для в'їзду в Крим будуть погоджувати з Меджлісом

23 / 09 / 2015

У міністерстві юстиції України повідомляють, що при зміні порядку в’їзду в Крим іноземним громадянам також проводитимуть узгодження з Меджлісом кримських татар. Його керівництво не раз критикувало нові правила Кабміну з відвідування півострова, який виявився закритим для в’їзду їх співвітчизників з інших країн.

Про це в коментарі «Крим.Реаліі» повідомив заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

«В даний момент це питання виникло в контексті Курбан-байраму. І з інших питань Меджліс тепер є окремим суб’єктом, який може звертатися за спецдозволом. Скажімо, тепер кримські татари, які мають турецьке або інше громадянство, зможуть в’їхати на територію Криму через Україну», – пояснив заступник міністра.

Нагадаємо, з початку червня 2015 діють нові правила перетину адміністративного кордону з анексованим Росією Кримом. Згідно з правилами, іноземці можуть потрапити на півострів тільки зі спеціальним дозволом.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини