Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Вважаю його відмову від мене як від захисника – рішенням, зробленим під психологічним тиском»: адвокат відвідав «підозрюваного» у зберіганні вибухівки рекламщика Кашука

21 / 12 / 2019

«По прибутті до ФСБ мене провели в службове приміщення, куди привели громадянина Кашука, який відразу ж повідомив, що відмовляється від адвоката», – повідомив Велліляев.

За словами адвоката, йому вдалося поспілкуватися з Кашук наодинці, де в бесіді було встановлено, що з моменту його затримання до сьогодні він знаходився в будівлі ФСБ.

«З його слів мені стало відомо, що від нього зажадали відмовитися від мене. Кашук став питати, у слідчого, що йому написати? Слідчий став диктувати, а в причинах відмови, зажадав вказати те, що йому (Кашук – ред.) Стало відомо про мою ділову репутацію».

Адвокат вважає такі дії силовиків, нічим іншим, як «цілеспрямованим тиском на підзахисного що б він відмовився від мого захисту. Мені надали постанову про порушення кримінальної справи стосовно Кашук по ст.222 і 222 прим.1».

«З мене зажадали підписку про нерозголошення через те, що я в курсі про подробиці справи. Я відмовився від такого незаконного процесуальної дії співробітників ФСБ. Потім вони викликали двох понятих, які засвідчили, що мене повідомили про нерозголошення», – сказав Велліляев.

«Можу сказати, що він живий. Здоровий – не можу сказати про це. Я його бачив особисто. Він знаходиться в руках слідчого управління ФСБ по Республіці Крим і місті Севастополі. Буду далі продовжувати спроби досягти порозуміння з ним, так як я вважаю його відмову від мене як від захисника – рішенням, зробленим під психологічним тиском. Про фізичний тиск не можу сказати. Візуально – побоїв на ньому не видно. Але є інші моменти. Про яких він не зміг сказати. Які нам не відомі», – резюмував адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини