Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Володимиру Балуху викликали швидку в СІЗО

28 / 12 / 2016

Українському активісту Володимиру Балуху 28 грудня викликали швидку допомогу, повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на дружину затриманого Наталю Балух.

Балух зараз знаходиться на території Криму в ізоляторі тимчасового утримання в селищі Роздольне. За словами дружини Балуха, доктор, який оглянув Володимира, не поставив йому діагноз і не дав документів, що підтверджують візит лікаря. При цьому був призначений список ліків, який пізніше передали дружині.

Серед призначених препаратів є антибіотики, засоби від риніту і кашлю, а також таблетки для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту. Куплені ліки вона сьогодні ж передала черговому ізолятора. Чи отримав у підсумкуу Володимир ці ліки, на даний момент невідомо.

Раніше повідомлялося, що Балуху необхідна медична допомога. У нього хронічний бронхіт, в камері СІЗО хвороба загострилася. Зараз в камері, де утримується Балух, 34 людини на 14 ліжок.

Нагадаємо, український фермер Володимир Балух був заарештований 8 грудня своєму будинку в селі Серебрянка Роздольненського району Криму. Йому пред’явлено звинувачення в зберіганні боєприпасів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини