Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Володимиру Балуху продовжили строк утримання в ШІЗО

8 / 05 / 2019

Про це стало відомо з листа українській активістці з Латвії Тетяні Лазде, датованому 4 травня.

Мою вишиванку разом із футболкою з козаком, разом із іншими речима «пропрацювали» (відтягнули, украли, шахрайськи присвоїли – усі визначення підходящі!) в Керченській ВК-2 так звані «співробітники». Тож 16 травня не світить мені просвітлити свій лик убранням із нанесеним на нього генетичним кодом українця, тим паче, що сьогодні мені продовжили ШІЗО ще на 15 діб, а тут взагалі нічого не можна.

Український політв’язень Володимир Балух перебуває в колонії №4 (м. Торжок, РФ), куди його перевели з Керченської колонії №2 відбувати покарання за сфабрикованою справою. Саме переведення суперечить нормам міжнародного гуманітарного права. 4 квітня його помістили до штрафного ізолятора колонії №4 (м. Торжок, РФ), де він мав перебувати до 19 квітня.

24 квітня «Верховний суд» в Криму постановив не враховувати час, який Володимир Балух провів у СІЗО, відповідно до російського законодавства – день за півтора. «Судом» було постановлено рахувати за принципом «день за день», що суттєво подовжить строк перебування Володимира в ув’язненні.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини