Ви знаходитесь:

«Суд» в Криму незаконно подовжив строк Балуха у російській колонії

Квітень 25, 2019 16:43 0 1331
24 квітня «Верховний суд» в Криму постановив не враховувати час, який Володимир Балух провів у СІЗО, відповідно до російського законодавства – день за півтора. «Судом» було постановлено рахувати за принципом «день за день», що суттєво подовжить строк перебування Володимира в ув'язненні.

Президіум «Верховного суду» розглянув касаційне подання «прокуратури» щодо зарахування до строку ув'язнення Балуха часу, який він провів під домашнім арештом. Рішення ухвалене «суддею» не відповідає ч. 3 ст. 72 КК РФ, згідно з якою час утримання особи під вартою зараховується в строк позбавлення волі з розрахунку день за півтора дня. Обґрунтування такого рішення буде в «судовому висновку», яке адвокат Володимира Ольга Дінзе отримає пізніше. Балух брав участь у засіданні через відеозв'язок.

Український політв'язень Володимир Балух перебуває в колонії №4 (м. Торжок, РФ), куди його перевели з Керченської колонії №2 відбувати покарання за сфабрикованою справою. Саме переведення суперечить нормам міжнародного гуманітарного права. 4 квітня його помістили до штрафного ізолятора колонії №4 (м. Торжок, РФ), де він мав перебувати до 19 квітня.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів