Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Влада» Криму кличе відпочивати на півострів китайців

17 / 05 / 2016

Окупаційна влада Криму має намір залучати на курортний сезон китайських туристів, передає ТАСС.

«Нам потрібен китайський турист, китайський інвестор, китайські технології», — заявив російський голова «Держради» Криму Володимир Константинов.

За його словами, в цьому сезоні в окупованому Криму кількість туристів буде досягати 7 мільйонів чоловік.

«У цьому році ми очікуємо, це звірені цифри, близько 6,5 – 7 млн відпочиваючих. Це буде рекорд, поставлений з моменту розпаду СРСР, а не лише український рекорд у 6 млн», — повідомив російський голова «Держради».

Нагадаємо, вчора була опублікована інформація, що російські туристи відмовляються відпочивати в окупованому Криму. У компанії російського продавця авіаквитків «Зв’язковий-Тревел» відзначають, що попит на авіаквитки в Сімферополь скоротився більш, ніж на 25% (на 15 процентних пунктів). За її оцінками, якщо в 2015 році на цей напрям доводилося половина бронювань, то зараз — не більше 35%.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини