Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Вкінці липня Верховний Суд РФ розгляне апеляції на вирок Зейтуллаєву

6 / 07 / 2017

27 липня Верховний Суд РФ розгляне апеляційні скарги на вирок фігуранту севастопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Руслану Зейтуллаєву. Про на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

«Стало відомо, що у Верховному Суді Росії в місті Москва 27 липня о 10 годині відбудеться розгляд апеляційних скарг на вирок Північно-Кавказького окружного військового суду міста Ростова-на-Дону у «справі Руслана Зейтуллаєв», – написав Курбедінов.

26 квітня Північно-Кавказький окружний військовий суд у сусідній Росії засудив фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва до 12 років позбавлення волі.

Після цього, прокуратура РФ направила до Верховного суду апеляційне подання на рішення Північно-Кавказького військового окружного суду на вирок у справі Зейтуллаєва.

У прокуратурі РФ заявили, що призначення «більш м’якого покарання, ніж передбачено за цей злочин, можливо лише за наявності виняткових обставин», які, на думку держобвинувачення, відсутні.

Раніше Руслан Зейтуллаєв заявляв про намір оголосити третє голодування перед розглядом апеляції у його справі.

7 вересня 2016 року Північно-Кавказький окружний військовий суд визнав Зейтуллаєва винним в «участі в терористичному співтоваристві» і засудив його до 7 років позбавлення волі. Російська прокуратура оскаржила це рішення у Верховному Суді Росії, і справу знову направили в Північно-Кавказький окружний військовий суд на перегляд. Слідчі органи наполягали на тому, щоб Зейтуллаєва визнали не учасником, а організатором терористичного співтовариства.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини