Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Visa і MasterCard відключили російські банки, які потрапили під санкції США

24 / 12 / 2015

Міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard відключили від обслуговування ряд російських банків, які потрапили в санкційний список США. Про це пишуть «Ведомости» з посиланням на джерела на банківському ринку, а також представників платіжних систем.

Від обслуговування Visa і MasterCard були відключені банки: Генбанк, Крайінвестбанк, банк «Верхневолжский», Севастопольський морський банк (СМБ), які працюють у Криму, а також Інресбанк і Мособлбанк, які пов’язані з СМП банком, акціонерами якого є брати Аркадій і Борис Ротенберги, що перебувають під санкціями.

Генбанк вже опублікував лист, з якого випливає, що санкції дійсно позначилися на його роботі. В банку стверджують, що вживають всіх можливих заходів для того, щоб в найкоротші терміни відновити роботу пластикових карт. При цьому йдеться про операції за кордоном.

Нагадаємо, у вівторок міністерство фінансів США ухвалило рішення про посилення санкцій, запроваджених проти громадян та юридичних осіб, причому – не лише зареєстрованих у Російській Федерації.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини