Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Військових у Криму виселяють з житла, яке їм надавала Україна

10 / 03 / 2016

Військових, які раніше порушили присягу Україні, окупанти в буквальному сенсі виставляють на вулицю з їхніх квартир. Як повідомляють «Новини Севастополя», кілька десятків сімей військовослужбовців можуть опинитися без даху над головою. Про свою проблему зважилися повідомити майор запасу Валерій Грунь, капітан запасу Євген Черевик і старший прапорщик запасу Іван Стовбур, написавши колективний лист до редакції.

У 1997 році для вирішення житлових проблем рішенням командувача ППО України, будівлі у військовому містечку, придатні для житла, були віддані офіцерам і прапорщикам для проживання. В даний момент там проживають військові разом з сім’ями: 53 людини, з яких 22 дитини. Але в зв’язку з будівництвом нових житлових будинків, територія, на якій знаходиться будівля, отримала нового власника, а сам будинок підлягає знесенню.

«Розселяти нас не представляється можливим. Таким чином, нас продали разом із землею, і ми втрачаємо право проживання. Офіцери, які віддали свої кращі роки життя армії, зі своїми сім’ями виявляться на вулиці», – написали троє військових у колективному листі.

Всі ці військовослужбовці перебували в черзі на отримання житла в Севастопольській КЕЧ Морська. Після так званого “референдуму” справи були передані в «Південне регіональне управління житлового забезпечення». Але в єдину чергу їх так і не поставили, пояснивши це тим, що немає письмових вказівок.

«З усього випливає, що житло, в якому ми проживаємо по теперішній час, єдине, що ми маємо. Якщо чиновники не розберуться в цьому питанні, військові пенсіонери та члени їх сімей залишаться без житла », – сказано в листі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини