Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Верховний суд РФ скоротив термін ув'язнення фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» на 6 місяців

24 / 12 / 2019

Після перегляду вироку, термін Рустема Ісмаїлова скоротився до 13 років і 6 місяців, Еміля Джемаденова – до 11 років і 6 місяців, Узеіра Абдуллаєва – до 12 років і 6 місяців. Айдер Саледінов отримав 11 років і 6 місяців, Теймур Абдуллаєв отримав 16 років і 6 місяців ув’язнення, для нього передбачений адміністратівний нагляд строком на 1 рік і 4 місяці.

У залі суду і на вулиці підтримати кримських татар зібралося близько 70 чоловік. Самі політв’язні брали участь в розгляді апеляції по відеозв’язку: з СІЗО Таганрога і СІЗО-5 Ростова-на-Дону.

Також під час суду стало відомо, що Теймура і Узеіра Абдуллаєва етапували в СІЗО м. Таганрог Російської Федерації, де насильно змусили збрити бороди.

23 грудня стало відомо, що десятьох незаконно засуджених кримських татар етапують з ростовського СІЗО-1 в невідомому напрямку, серед них: Вадим Сірук, Інвер Бекіров, Арсен Джеппаров, Теймур і Узеір Абдуллаєви, Емір-Усеін Куку, Муслім Алієв, Рефат Алімов, Енвер Сейтосманов, Наріман Мемедемінов.

У жовтні 2016 року окупанти провели серію обшуків в кількох районах Криму в будинках кримських татар. Після обшуків були затримані Рустем Ісмаїлов, Еміль Джемаденов, Айдер Саледінов, Узеір Абдуллаєв і Теймур Абдуллаєв. Їх звинуватили в зв’язках з організацією «Хізб ут-Тахрір» (заборонена в РФ).

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини