Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Верховний суд» Криму замінив штраф на тюремний термін «Свідку Єгови» Артему Герасимову

4 / 06 / 2020

Про це повідомляється на сайті «Свідки Єгови в Росії». Чоловіка взяли під варту прямо в залі суду.

Раніше, 5 березня 2020 року, підконтрольний Росії Ялтинський міський суд засудив Артема Герасимова до великого штрафу. Вирок був оскаржений. 4 червня під час апеляційних слухань «Верховний суд» Криму зайняв сторону обвинувачення і замінив штраф на позбавлення волі. Вирок вступив в силу. Це рішення захист має намір оскаржити в касаційній інстанції.

За версією слідства, Артем Герасимов спільно з іншими проводив богослужіння, що трактується як «організація діяльності екстремістської організації».

За даними правозахисного центру «Меморіал», не менше 204 віруючих «Свідків Єгови» в Росії переслідується в кримінальному порядку за ст. 282.2 КК РФ ( «Організація діяльності релігійної організації, щодо якої прийнято рішення про ліквідацію у зв’язку із здійсненням екстремістської діяльності»), до 10 років позбавлення волі після того, як їхні регіональні організації і Управлінський центр «Свідків Єгови» в Росії були заборонені і визнані екстремістськими.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини