Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Верховний суд» Криму залишив у силі покарання імаму Діляверу Халілову за п'ятничну молитву

6 / 07 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Еміля Курбедінова.

За словами захисника, суддя залишила в силі рішення суду першої інстанції, не віддаляючись в дорадчу кімнату для обговорення доводів захисників.

«Навіщо ми тоді збиралися, якщо рішення вже було готовим? Це ще раз доводить — в яке русло сьогодні йде влада, переслідуючи імамів. Тих імамів, які не хочуть виконувати будь-які необґрунтовані вимоги влади, переслідують через ось такі судові справи», — сказав адвокат.

29 квітня 2020 року підконтрольний РФ Совєтський районний суд Криму визнав імама Ділявера Халілова винним за ч.2 ст. 20.2 КпАП РФ ( «Організація масового одночасного перебування і (або) пересування громадян в громадських місцях, які призвели до порушення громадського порядку») і оштрафував на 30.000 рублів за проведення колективної п’ятничної молитви.

Співробітники поліції, які складали протокол, аргументували правопорушення імама тим, що служба проходила в будівлі спорткомплексу, який ще 16 років тому муніципалітет району передав в користування мусульманам цього селища. До теперішнього часу релігійна громада функціонувала з документами українського зразка.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини