Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Вчитися правильному веденню соціального підприємства – квиток у майбутнє для громади

9 / 12 / 2017

 

17 листопада в Полтавському регіональному офісі ГО «КримСОС» проведено семінар для переселенців на тему: Соціальне підприємництво: розширення можливостей для внутрішньо переміщених осіб”.

Учасниками заходу стали внутрішньо переміщені особи та підприємці, що працюють в галузях енергетики, сироваріння, надання страхових послуг та громадські активісти, які працюють над реалізацією суспільно-значущих проектів для ВПО.

 

Тренери семінару  – експерти Української соціальної академії Петро Дарморіс та Михайло Мельник мали на меті пояснити сутність поняття «соціальне підприємництво», його відмінність від традиційного бізнесу, ознайомити з кращими практиками соціального підприємництва в Україні, особливостями написання бізнес-планів та пошуку джерел фінансування для їх реалізації.

Учасників семінару об`єднувало бажання створити підприємства, які мають на меті не тільки отримання прибутку, а й надання послуг та допомоги соціально вразливим категоріям населення.

Громадська активістка Валентина Чугуєвець, одна з участь семінару, поділилася своїми враженнями від заходу: “Дякую за роз’яснення сутності бізнес моделі, візії, місії та ціннісної пропозиції. Дуже корисно було познайомитися з ВПО, які вже розпочали свій бізнес та цікавляться соціальним підприємництвом.”

На думку організаторів, соціальні підприємці – це творці соціальних інновацій та каталізатори позитивних змін суспільства. Тому розвиток соціального підприємництва в Україні буде допомагати змінювати світ навколо нас на краще.

Навчання організоване ГО «КримSOS» за фінансової підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини