Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Валерія Лутковська планує відвідати журналіста Сущенка та «диверсанта» Панова у Лефортово

27 / 12 / 2016

Уповноважений з прав людини Верховної Ради України Валерія Лутковська в наступному році відвідає засуджених українських громадян, які утримуються у виправних колоніях в Сімферополі. Про це повідомляє «Інтерфакс Україна» з посиланням на російського омбудсмена Тетяну Москалькову.

«Лутковській було надано право відвідати у ВК-1 та ВК-2 в Сімферополі засуджених громадян України, але, оскільки багато часу зайняло відвідування в слідчому ізоляторі, досягнута домовленість про відвідування нею вже в наступному році цих громадян», – сказала Москалькова.

На офіційному сайті омбудсмена Валерії Лутковської повідомляється, що цей візит запланований вже в найближчі тижні. Також повідомляється, що досягнуті домовленості про відвідання українського журналіста Романа Сущенко та фігуранта «справи диверсантів» Євгена Панова в Москві.

Нагадаємо, 30 вересня В Москві ФСБ затримала українського журналіста, кореспондента НА «Укрінформ» у Франції Романа Сущенко. За версією ФСБ Сущенко готував на території РФ «шпигунську акцію» і є «кадровим співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України».

Євген Панов був затриманий в Криму російськими силовиками в серпні разом з Андрієм Захтеєм. Російські спецслужби заявляють, що Панов був членом «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Тоді разом з так званою «групою Панова-Захтея» були затримані ще як мінімум вісім осіб. Сущенко Панов і Захтей на даний момент утримуються в СІЗО Лефортово.

Вчора, 26 грудня, омбудсмен України Валерія Лутковська та її російська колега Тетяна Москалькова провели спільну зустріч з ув’язненими Сімферопольського СІЗО.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини