Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Україні продовжили кампанію «Крим — це Україна»

23 / 02 / 2016

Сьогодні в Києві презентували продовження інформаційної кампанії «Крим це Україна», передає QirimInfo. Кампанія складається з трьох основних частин: серія роликів, агітаційні білборди в Києві та області, а також документальний фільм, присвячений анексії Криму.

«Є гостра необхідність консолідувати українську громадську думку — щоб кожен українець формував для себе громадянську позицію, що Крим — це Україна і ніяких дискусій бути не може. Що це не просто слоган і слова, в першу чергу це відчуття громадянина України і розуміння, що Крим це відрізана територія його держави. Що не може бути дискусій, потрібен Крим або не потрібен. Крим — це Україна, і крапка», — прокоментувала кампанію радник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар.

Відеоролики будуть представляти короткі звернення відомих українців та звичайних людей зі словами підтримки кримчанам. Цільовою аудиторією є жителі Криму, яким необхідна інформаційна підтримка з материка. 

«Ми повинні розуміти що кримчани дуже потребують підтримки, і наші відеоролики, які ми зняли, де відомі люди і звичайні українці висловлюють слова підтримки кримчанам, гостро необхідні, щоб мати надію… Це ролики про солідарність, про підтримку і про надію», — пояснила радник. 

Документальний фільм буде виготовлений телеканалом ATR. Він присвячений питанням анексії і тому, чому в світі не визнали окупацію півострова. Фільм орієнтований на європейську аудиторію. Головний герой — європейський дослідник, який приїхав в Україну і намагається розібратися, що ж сталося. 

«Я сподіваюся що цей фільм буде європейським, зваженим і цікавим для глядача, і розрахованим на емпатію — що через почуття кожен стане частиною тих жахливих подій, що мали місце в 2014 році», — додала Джеппар.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини