Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В пунктах тестування на COVID-19 на адмінмежі з Кримом закінчилися експрес-тести (доповнено)

15 / 06 / 2021

Зранку 14 червня наші колеги відвідали обидва пункти тестування. Вони не почали роботу у звичайний час о 9.00. Лише близько 13.00 відкрився пункт біля КПВВ «Чонгар». 

Біля пункту тестування на «Чонгарі» зібралася велика черга людей, які перетинають адмінмежу з окупованим Кримом, але чи вистачить тестів усім їм — невідомо.

 

«Під час спілкування з Департаментом охорони здоров’я ХОДА, нам було повідомлено, що тестів в наявності немає. Наприкінці минулого тижня було здійснено перерозподіл залишків з резервів обласного фонду близько 1000 шт. За словами представника Департамента Дениса Литвина, вони вже двічі звертались до МОЗу з проханням про додатковий перерозподіл тест-систем для забезпечення потреб громадян, які перетинають адмінмежу з ТОТ, проте відповіді досі не отримали. За час тестування на КПВВ було вже витрачено близько 45 тис. тест систем»,— повідомляє координатор Херсонського офісу КримSOS Олексій Тільненко.

Медики з пункту тестування біля КПВВ «Чонгар» також повідомили нашим колегам, що у них залишилося близько тисячі тест-системю Це, за їхніми підрахунками, вистачить на 3-4 дні роботи.

Команда КримSOS сподівається, що держава скасує режим самоізоляції для наших громадян, які перетинають адмінмежу з Кримом. В такому випадку зникне необхідність в тестування на КПВВ.

Ми продовжуємо слідкувати за цією ситуацією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини