Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У ПриватБанку відповіли КримSOS як переселенцю отримати гроші за “Пакунок малюка”

3 / 02 / 2022

З 17 грудня 2021 року молоді батьки з числа переселенців можуть отримати компенсацію соціальної допомоги «Пакунок малюка» онлайн у додатку «Дія». Для цього потрібно мати спеціальний рахунок у Приватбанку. Юристи КримSOS дізналася, які саме документи потрібні для цього та отримала офіційну відповідь з головного офісу в Дніпрі. 

«Раніше були випадки, коли у кримчан для відкриття рахунків у ПриватБанку вимагали довідку внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Що казати, і досі отримуємо скарги, що деякі банки вимагають таку довідку у переселенців. Тому у нас були певні побоювання. І щоб виключити усі сумніви – звернулись до офісу ПриватБанку за роз’ясненням», – розповідає Анастасія Калініна, юристка КримSOS.

У листі запитали щодо переліку документів для відкриття соціальної картки для виплат компенсації за «Пакунок малюка» та чи потрібна довідка переселенцям, які мають реєстрацію на тимчасово окупованій території. 

«Для того аби відкрити рахунок “Пакунок малюка” клієнт має бути ідентифікований з актуалізованими даними в банку. Клієнт має звернутися до Банку з оригіналом паспорту та оригіналом ІПН/РНОКПП», – відповіли у ПриватБанку.

Нагадаємо, що уряд скасував довідку з пологового будинку для оформлення  компенсації за «Пакунок малюка». Тепер одному з батьків дитини потрібно особисто звернутись до відділення з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, центру надання адміністративних послуг, або заповнити онлайн-заяву єМалятко.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини