Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Компенсацію за «Пакунок малюка» можна оформити без довідки з пологового будинку, – КримSOS (оновлено)

17 / 01 / 2022

З 17 грудня у додатку «Дія» можна оформити виплати за «Пакунок малюка». Сьогодні це 6300 грн. Процедуру спростили. Тепер кримчанам не потрібно брати довідку у пологовому будинку про те, що вони не отримали там речі.

«Батьки новонародженої малечі можуть обирати гроші замість “Пакунка малюка”. І тепер у “Дії” не потрібно додавати довідку, що родина не отримала такий вид допомоги», – розповідає Анастасія Калініна, юристка КримSOS. 

За інформацією Міністерства цифрової трансформації, щоб отримати грошову компенсацію потрібно: 

  1. Відкрити спеціальний рахунок у відділенні ПриватБанку, куди будуть зараховані кошти.
  2. Заповнити онлайн-заяву єМалятко або особисто звернутись до відділення з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, центру надання адміністративних послуг.

    Увага! Для оформлення заяви потрібно мати електронний цифровий підпис (ЕЦП), який генерують у спеціалізованих центрах сертифікації, додатках «Дія» або «Приват24» або в будь-якому надавачі електронних довірчих послуг. Як правило, для авторизації потрібно отримати СМС на український мобільний номер. Нагадуємо, що українські оператори не працюють в окупованому Криму.
      
  3. Отримані кошти витрачати на дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики

Увага! Якщо кошти не використати протягом року, то їх потрібно повернути (банк це робить самостійно) до Національної соціальної сервісної служби.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини