Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Алушті поліція розігнала протестуючих місцевих мешканців

6 / 06 / 2016

В Алушті 4 червня пройшла акція протесту, повідомляє місцеве видання «Твоя Газета». Близько півсотні місцевих мешканців вийшли на вулицю під гаслами «Влада ігнорує думку жителів Алушти», «Набережна – надбання людей!», «Звільнимо набережну від незаконних атракціонів!», протестуючи проти встановлення на Центральній набережній парку атракціонів, що загороджує вид на море.

Мітинг організував депутат міськради Алушти Павло Степанченко, який активно підтримував окупацію Криму. Акція проводилася у відповідності до російського законодавства, місцеві влада була повідомлена про проведення заходу. Незважаючи на це, на акцію прийшли співробітники поліції і оголосили, що проведення даного заходу заборонено, не пред’явивши відповідні документи.

Мітингувальники на чолі зі Степанченко розходитися відмовилися, зав’язалася бійка. Поліцейські заштовхали депутата в автобус, ще були затримані двоє місцевих жителів. Степанченко після складання адміністративного протоколу був відпущений, інші перебувають під вартою в очікуванні суду. Адвоката до них не допускають.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини