Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

В акваторії Чорного моря затонув суховантаж з 9 громадянами України на борту

19 / 04 / 2017

Сьогодні, 19 квітня, в акваторії Чорного моря зазнало аварії судно «Герої Арсеналу», повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на кримське управління МНС Росії.

«До місця події направлено служби екстреного реагування. Інформація уточнюється», – відзначили рятувальники.

На борту перебувало 12 осіб: 9 громадян України, 2 громадянина Росії і один громадянин Грузії. Судно прямувало з міста Азов до Туреччини з вантажем зерна.

Врятовано одиного члену екіпажу, троє загинули, решта вважаються безвісти зниклими.

У прес-службі Росморречфлота повідомили, що суховантаж належить турецькій компанії. У відомстві додали, що в умовах сильного шторму суховантаж розколовся на дві частини і затонув.

Пошуками судна займаються 127 рятувальників і 8 плавзасобів, повідомив начальник прес-служби ГУ МНС Росії по Краснодарському краю Микита Гавриляк. Також, на місці події в складі оперативного штабу працюють оперативні групи пожежно-рятувального гарнізону.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини