Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Умерова забирають на психіатричну експертизу

18 / 08 / 2016

В окупованому Криму співробітники ФСБ мають намір незаконно перевести до психіатричного стаціонару заступника голови Меджлісу кримських татар Ільмі Умерова, незважаючи на поганий стан його здоров’я. Про це пише «УкрІнформ», посилаючись на Twitter адвоката Миколи Полозова.

«Незважаючи на поганий стан здоров’я Ільмі Умерова, співробітники ФСБ мають намір сьогодні незаконно перевести його у психіатричний стаціонар. Не торкаючись юридичних питань, а саме ще не минулої апеляції, за поточного стану здоров’я Умерова переміщення небезпечне для його життя», — пише Полозов. 

Це у Twitter підтвердив і лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, а перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов додав на своему Facebook, що Умерова помістили у відділення для осіб, які не перебувають під вартою.

«Ільмі Умерова помістили в дев’яте відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою. Згідно з табличкою на вході, сюди дозволено відвідування родичів і дозволені передачі», — повідомив Джелялов. 

Як повідомлялося, під час засідання у «Київському райсуді» Сімферополя, де розглядалося клопотання ФСБ про призначення Умерову судово-психіатричної експертизи, йому стало зле. «Швидка» відвезла Умерова у лікарню з підозрою на інфаркт. Проте після цього суд все ж задовольнив клопотання слідчого УФСБ і виніс ухвалу про направлення Умерова на примусову психіатричну експертизу. Захист днями оскаржив це рішення.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини