Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Укрпошта»: російські марки із зображенням Криму — недійсні

13 / 10 / 2016

Співробітники «Укрпошти» відстежують випуски поштових адміністрацій інших країн і відразу після випуску «Поштою Росії» марок із зображенням анексованого Криму направили офіційного листа до Всесвітнього поштового союзу (ВПС) з проханням визнати їх (марки — КР) недійсними.

Не отримавши очікуваної реакції на своє звернення, співробітники «Укрпошти» будуть звертатися до ВПС повторно. Про це повідомляє Радіо Крим.Реалії з посиланням на начальника Центру філателістичної продукції «Укрпошти» Наталію Мухіну.

«Ми плануємо найближчим часом листа повторити і все-таки наполягати на тому, що ці марки повинна випускати тільки поштова адміністрація України. Українська пошта має виключне право на випуск поштових марок в рамках усієї країни. Тема Криму є ключовою темою протягом останніх років і, звичайно ж, вона потрапляє на поштові випуски», — повідомила Мухіна.

Нагадаємо, 28 липня 2014 року Світовий поштовий союз розіслав всім країнам-членам Союзу циркуляр, в якому виклав позицію України про те, що випущені на території Російської Федерації марки серії «Росія. Регіони» з краєвидами Криму і Севастополя не можуть бути визнані «Укрпоштою» легітимними. Після анексії Криму пошта Росії випустила поштові марки із зображенням Херсонеського і Тарханкутського маяків тиражем 405 тисяч примірників.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини