Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Український уряд передасть КПВВ «Чонгар» на баланс Мінреінтеграції

23 / 10 / 2020

Про це повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

За словами координатора Херсонського офісу КримСОС Олексія Тільненка, передача КПВВ «Чонгар» на баланс Мінреінтеграції дозволить підвищити ефективне обслуговування громадян на пункті пропуску.

«”Укрзалізниця” – це організація яка займається перевезеннями пасажирів і вантажів, а не питаннями перетину адмінмежі, вона не може адекватно облаштовувати КПВВ аби громадянам було комфортно. Для цього треба налагодження адмінпослуг, автомобільного сполучення. Для роботи КПВВ потрібно залучати операторів поштового зв’язку, аптечні пункти і таке інше. “Укрзалізниця” таким не буде займатися. Також варто зазначити, що Центри надання адміністративних послуг на адмінмежі з Кримом потребують додаткової фінансової підтримки, оскільки через зменшення пасажиропотоку спричиненого карантинними заходами, у них впали доходи. Передача КПВВ на баланс Мінреінтеграції сприятиме стабільній роботі Центрів», — сказав Олексій Тільненко.

Нагадаємо, 5 травня між Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством інфраструктури України, Херсонською обласною державною адміністрацією, АТ «Укрзалізниця» і ТОВ «Сокар Енерджі Україна» було підписано меморандум про створення транспортного хабу на КПВВ «Чонгар».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини