Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українського активіста залишили під арештом на один місяць

13 / 12 / 2016

Роздольненський “райсуд” Криму 12 грудня взяв під варту 30 діб українського активіста Володимира Балуха, повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисники відзначають, що серед доводів обвинувачення вказувала, що Балух “не здав свій український паспорт і не відмовився від громадянства України”. Крім того, процесуальні документи були складені з порушеннями. Також активіст відмовився від адвоката за призначенням.

Активіста звинувачують в “незаконному зберіганні зброї, його основних частин, боєприпасів”, за такою статтею йому загрожує до 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, український фермер Володимир Балух був заарештований 8 грудня своєму будинку в селі Серебрянка Роздольненського району Криму. Раніше його в будинку співробітники російської поліції провели два обшуки. Потім 29 листопада Балух на стіні власного будинку розмістив табличку “Вулиця Героїв Небесної сотні 18”. В цей же день до нього приїхав голова сільської ради Степанюк Віталій Вікторович з загрозою звернутися в поліцію і зажадав зняти табличку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини