Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Українські школярі будуть вивчати кримськотатарську літературу

29 / 03 / 2016

У шкільний курс української літератури додадуть 1-2 години для вивчення кримськотатарської літератури, повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.

«У Міністерстві освіти було створено робочу групу. Вона прийняла рішення, що орієнтовно 1-2 години вивчення кримськотатарської літератури будуть впроваджені в курс української літератури», – повідомив Кононенко на прес-конференції в Києві, пише «Інтерфакс-Україна».

За його словами робоча група майже закінчила складання списку творів, які увійдуть в шкільну програму. Він також зазначив, що сьогодні виникає ряд труднощів з перекладом літератури з кримськотатарської мови на українську.

На прес-конференції також було обговорено питання необхідності прийняття алфавіту кримськотатарської мови латиницею.

Нагадаємо, раніше уповноважений президента у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв виступив за перехід кримськотатарської мови на латиницю. До 1928 року кримські татари використовували арабський алфавіт, з 1928 року по 1939 рік — латинський, а з 1939 року — кирилицю. 

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини