Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українські прикордонники затримали судно, яке незаконно заходило в порти Криму

2 / 12 / 2016

Держприкордонслужба України затримала судно “Sky Moon”, яке незаконно заходило в порти Криму. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Корабель йшов у внутрішніх водах української частини Дунаю. Судно з прапором Танзанії перевозило три тисячі тонн кальцинованої соди.

“Катер Морської охорони Держприкордонслужби виявив вантажне морське судно” SKY MOON “з 9 членами команди (капітан судна гр. Лівії і 8 громадян Сирії), яке за інформацією ДП “Адміністрація морських портів України” незаконно заходило до тимчасово закритого порту АРК”, — зявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

У відношенні капітана і старшого помічника судна складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 185-10 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню працівника Державної прикордонної служби України).

Також відносно капітана і членів екіпажу морського судна складено 9 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 204-2 КУпАП (Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану теріторію України). 

Згідно з базою даних кораблів, які заходили до Криму під час окупації, судно “Sky Moon” протягом цього року заходило в порти Керчі, Севастополя та Феодосії не менше 6 разів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини