Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українські прикордонники оштрафували двох громадян України за незаконний в’їзд на територію Криму

24 / 04 / 2017

Вчора, 23 квітня, прикордонники Херсонського загону та представники ДФС притягнули до адміністративної відповідальності двох громадян України та виписали їм по 17 тисяч гривень штрафу. Про це повідомляють на сайті Херсонської ОДА.

«Так учора, до контрольного пункту в’їзду-виїзду “Каланчак” на автомобілі “FIAT” прибув громадяни України, які направлялися з Сімферополя до Херсону. Під час огляду транспортного засобу прикордонники спільно з представниками Державної фіскальної служби встановили, що на півострів даний громадянин потрапив через пункт пропуску «Крим» функціонування якого тимчасово припинено», – повідомляють у відомстві.

Ще один громадянин України прибув до контрольного пункту «Каланчак» на автомобілі «DAEWOO». Прикордонники з’ясували, що на тимчасово окуповану території він також потрапив на паромній переправі через пункт пропуску.

«В обох випадках за порушення правил в’їзду на тимчасово окуповану території АР Крим та виїзду з неї прикордонники притягнули громадян до адміністративної відповідальності за статтею 204-2 КУпАП, а представники ДФС за порушення статті 477 Митного кодексу наклали штраф у розмірі 17 тисяч гривень», – повідомили на сайті Херсонської ОДА.

Нагадаємо, 17 квітня співробітники Держприкордонслужби на адмінмежі з Кримом виявили шістьох громадян Узбекистану, які незаконно потрапили на півострів. За дані правопорушення усім іноземним громадянам заборонено в’їзд на територію України протягом 3-х років.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини