Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна зробить все можливе, аби врятувати політв'язня Олександра Сізікова від «каральної психіатрії», — Представництво президента України в АРК

15 / 10 / 2020

«Нерідко політичні в’язні в Криму піддавались примусовій психіатричній експертизі. Серед найгучніших випадків – примусове поміщення в 2016 році заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова до відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи. Його вдалось звільнити за допомогою масованого політичного тиску на Російську Федерацію як зі сторони України так і її міжнародних партнерів. І сьогодні Україна буде робити все можливе для того, щоб врятувати Олександра Сизикова від каральної психіатрії», — повідомила заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева.

У Представництві також зазначили, що Нацполіція АРК і Севастополя з липня 2020 року здійснює розслідування фактів незаконного переслідування Сізікова в окупованому Криму.

Як ми писали раніше, 14 жовтня підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя ухвалив відправити політв’язня Олександра Сізікова на стаціонарну судово-психіатричну експертизу в Севастопольську міську психіатричну лікарню.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини