Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна збільшить суму збитків за анексію Криму вдвічі

25 / 09 / 2015

Сума збитків, завданих Україні внаслідок російської анексії Криму, буде збільшена вдвічі і становитиме 2,4 трильйона гривень. Про це повідомив народний депутат України Георгій Логвинський за результатами роботи міжвідомчої робочої групи з питань стягнення збитків, завданих окупацією Криму, яка працює при Міністерстві юстиції України, передає кореспондент «Крим.Реаліі».

«На сьогоднішній день є попередня оцінка збитків. Однак вона далеко не повна. Ми щодня отримуємо інформацію від різних органів і приватних підприємств. На сьогоднішній день збиток становить 1 трлн 200 млрд гривень. Однак я думаю, що вже в найближчі півроку ця сума буде збільшена як мінімум удвічі», – заявив він.

У заявлену суму збитку, за словами Логвинського, входять втрати України від невикористаних кримських надр, видобутку корисних копалин, а також «націоналізації» низки державних підприємств, які залишилися в окупованому Криму.

Сума збитку через російської окупації Криму була оприлюднена українською владою в квітні минулого року. Збитки оцінено в 1 трлн гривень.

Стягнення збитку влада України має намір вимагати від Росії в міжнародних судах.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини