Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна відкрила кримінальне провадження відносно китайських кабелеукладачів у Криму

25 / 11 / 2015

Прокуратура АР Крим відреагувала на публікації в ЗМІ і відкрила кримінальне провадження відносно китайської компанії, яка прокладає підводний кабель з території РФ на територію окупованого півострова, повідомляє ZN.UA.

Як заявив перший заступник прокурора АРК Назар Холодницький, за фактом незаконного порушення санкцій, заходу в Камиш-Бурунський порт кабелеукладача JIAN JI +3001 під прапором Китаю (компанія-судновласник і оператор Shanghai Foundation Engineering Group Co, Ltd) відкрито кримінальне провадження за статтею КК України «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію». На борту кабелеукладача екіпаж і технічний персонал з 60 чоловік громадян Китаю. Санкція статті передбачає позбавлення волі до 5 років і конфіскацію судна.

Досудове розслідування веде главк Національної поліції в АР Крим та місті Севастополі, який знаходиться в Одесі. Нагадаємо, що ще кілька місяців тому ZN.UA намагалося достукатися до влади, нагадуючи у зв’язку з початком будівництва мосту, що, незважаючи на анексію Криму, чинним залишається договір з РФ, що визначає протоку і Азовське море внутрішніми водами двох країн. У цьому випадку будь-які роботи в цій акваторії однієї країни неможливі без погодження з іншою. Ніяких дій з боку МЗС на будівництво мостів в Керченській протоці не послідувало.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини