Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна підготувала позов до ЄСПЛ через заборону Меджлісу

23 / 06 / 2016

Україна підготувала заяву до Європейського суду з прав людини проти Росії, у зв’язку із забороною діяльності Меджлісу кримськотатарського народу в окупованому Криму, повідомляє «Лівий Берег».

«У нас вже готова окрема скарга стосовно заборони Меджлісу. Необхідні 1-2 тижні для її відправлення», — заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

Крім того, Севостьянова повідомила, що восени поточного року Україна має намір подати ще одну скаргу в ЄСПЛ за фактом військових дій Росії на Донбасі, що відбулися в 2015 році.

Нагадаємо, на розгляді в ЄСПЛ вже знаходяться кілька позовів України проти Росії. Перші два стосуються подій, що відбувалися в 2014 році в Криму і на сході України. У 2014 році вони подавалися як одна скарга.

Також анонсувався позов щодо порушення Росією права Олега Сенцова і інших українців на правосуддя. Крім того, Україна подавала позов у справі сина Мустафи Джемілєва Хайсера, однак пізніше його відкликала в зв’язку з тим, що Хайсер подав позов проти Росії особисто.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини